צור קשר באמצעות טופס זה או התקשר  073-3700700

שם: טלפון: אימייל: הודעה:

אי שליטה בשתן - חוות דעת משפטית של אורולוג

אחת הבעיות שיכולות להיווצר עם השנים תהייה בעיה מתסכלת מאוד וגם מביכה שיכולה להוביל לירידה משמעותית באיכות החיים שלנו, מדובר באי שליטה בשתן. על אף שנושא זה לא תמיד קל לעיכול, מדובר בתופעה שקיימת למיליוני גברים ונשים בכל גיל ברחבי העולם. אנשים רבים סובלים מהבעיה שלמעשה הופכת לבעיה כרונית ולאחרונה הארגון העולמי קבע שמדובר במחלה לכל דבר ולא רק בסימפטום.

אי שליטה בשתן היא פעולה לא רצונית שיכולה לגרום להפרעה קשה ומטרידה גם בפן החברתי וגם בפן הבריאותי. זו מחלה שתלויה בתרבות שאנו חיים בתוכה ובצורת החינוך. בחברה המערבית איבוד שתן לא רצוני נחשב לחוסר היגיינה, מה שיכול לגרום לאדם שסובל מכך בעיה חברתית בכל מישור וירידה משמעותית בביטחון העצמי שלו. נציין שנשים סובלות יותר מגברים מאי שליטה בשתן והמחלה תפרוץ לרוב מעל גיל 35.

הסימפטומים להפרעה באי שליטה בשתן
אחד הסימפטומים יהיו תדירות גבוהה של הטלת שתן, צורך שמופיע בפתאומיות ולא ניתן לעצור אותו, התעוררויות בלתי פוסקות בלילה ודליפה של שתן ללא שליטה.

איך השלפוחית שלנו פעולת?
כשהשלפוחית שלנו ריקה, השתן יעבור בצינור השופכה ויצא מפי השופכה. אצל אדם בריא הבקרה על הטלת השתן שלו היא רצונית והוא יקבע היכן ומתי יטיל את השתן שלו. השלפוחית שלנו מתמלאת מחדש לאחר שהיא מתרוקנת וכשהיא מלאה הדופן שלה ימתח על מנת להתאים את העלייה של כמות השתן. כשמתרוקנים, הדופן של השריר מתכווץ ולא ניתן לשופכה פתח, מכיוון שהסוגר חוסם יציאה.

בריחת שתן בעקבות תאונה
לצערנו תאונות דרכים או תאונות עבודה עלולות לעורר בעיות שונות בגוף, כולל בעיה של בריחת שתן. במצב כזה יש להתייעץ עם אורולוג מומחה שיקבע אם אכן יש קשר בין הדברים. בשום פנים ואופן לא לקחת תרופה שלא המליץ עליה רופא מוסמך או לקבל עצות מאנשים שאינם מומחים. פנו רק לחוות דעת אורולוג שמוסמך בתחום.

חשובים שאתם סובלים מהבעיה? זקוקים לאורולוג חוות דעת משפטית? כנסו ל מומחה באורולוגיה, פרופסור מ. גרינולד, הוא יעניק לכם אבחון מדויק של הבעיה וילווה אתכם בהליך רפואי מקצועי ונוח.

פרטי התקשרות


phoneicon073-3700700


gpsכתובת:
קניון לב המפרץ, מרפאות שר"פ, קומה שלישית