צור קשר באמצעות טופס זה או התקשר  073-3700700

שם: טלפון: אימייל: הודעה:

אודות

פרופסור אילן גרינולד מומחה לאורולוגיה לרבות הפרעות בתפקוד המיני, אי שליטה במתן שתן ובעיות הערמונית. גרינולד מתפקד כסגן מנהל של היחידה לנוירו-אורולוגיה בבית החולים רמב"ם בחיפה, לצד ניהול מרפאה פרטית בעיר.

במהלך עיסוקו בתחום, צבר פרופסור גרינולד ניסיון ומוניטין עשיר, תוך מתן טיפולים קונבנציונליים המושתתים על צבירת ידע נרחב, המותאם לשינויים ולשיפורים המתפתחים בתחום.

הידיעה כי תחום האורולוגיה הינו תחום רגיש עבור המטופלים, היא המאפשרת לפרופסור גרינולד לשמור על דיסקרטיות מלאה, תוך מתן יחס אישי, סובלני ומקצועי מעל הכל. הטיפולים במרפאה מוענקים על ידי פרופסור גרינולד עצמו.

התאמת שיטת הטיפול באופן אינדיווידואלי

הנחת העבודה במרפאה מושתתת על הכרות מעמיקה עם תסמיני הפציינט והתאמת טיפול מקצועי ויעיל. תוכנית הטיפול הנבחרת לכל מטופל, מתבצעת רק לאחר אבחון מקצועי בליווי ויחס אישי, סובלני ונעים.

דיסקרטיות מלאה

אין להתעלם מהעובדה שתחום האורולוגיה משווה למטופל תחושת אי נוחות. מרפאתו של פרופסור גרינולד מאפשרת למטופלים ליהנות מדיסקרטיות חסרת פשרות לכל אורך הדרך, החל משלב ההכרות, דרך האבחון ועד מתן טיפול וביקורות במרפאה.

הקפדה יתרה על סודיות מוחלטת מובטחת לכל מטופל.

המרפאה של פרופסור אילן גרינולד

שרותי המרפאה נוגעים במתן ייעוץ לצד התאמת פתרון רפואי ומקצועי לבעיות ותסמינים במערכות מגוונות בין היתר :

  • דלקות ערמונית
  • גידולים בשלפוחית השתן
  • ציסטות בכליות
  • אבנים בדרכי השתן
  • פתולוגיה של האשכים
  • הפרעות בתפקוד המיני - הפרעות בזקפה, הפרעות בשפיכה, הפרעות בחשק המיני

תחושת הביטחון המוענקת למטופל במרפאה, היא המאפשרת לו לחשוף את בעיותיו האינטימיות בטבעיות ולחוש בתחושת נוחות אל מול הבדיקות המבוצעות, לבניית תוכנית טיפולית מקצועית ובהתאמה אישית.

מי הוא האורולוג

אורולוג הוא רופא המתמחה במערכת השתן הנשית והגברית ובמערכת הרבייה הגברית במטרה לייעץ ולרפא תסמינים כמו גם בעיות המשויכות לתחום האינטימי ביותר של הגבר, (תחום הנוגע במקביל בבטחונו ודימוי העצמי של הגבר). הקשר הנרקם עם האורולוג הוא לא עוד קשר בין רופא ומטפל, אלא זהו קשר ייחודי ומיוחד במינו. הפנייה לאורולוג מתבצעת על פי רוב כשמתעוררת בעייה בתפקוד המיני ( כ- 30% מהאוכלוסייה הבוגרת סובלת מבעיות הקשורות לתפקוד המיני).

הטיפולים לבעייה המוענקים במרפאתו של פרופסור אילן גרינולד באמצעות ייעוץ ומרשמים לטיפולים תרופתיים בהתאמה אישית.

פרטי התקשרות


phoneicon073-3700700


gpsכתובת:
קניון לב המפרץ, מרפאות שר"פ, קומה שלישית