צור קשר באמצעות טופס זה או התקשר  073-3700700

שם: טלפון: אימייל: הודעה:

טיפול בבעיות זקפה - קשיים בתפקוד המיני

אין אונות יכולה להיגרם משלל בעיות פיזיות או בשל בעיות פסיכולוגיות. התסמינים הבולטים לבעיית אין אונות יהיו חוסר יכולת להגיע לזקפה או להצליח להחזיק בה, הפחתה משמעותית בחשק המיני, חרדה לגבי התפקוד המיני, מיחושים באזור המין וכו'. לא מעט גברים רבים יתקשו לעסוק בבעיה שקשורה לאין אונות, בעיות זקפה או בקשיים בתפקוד המיני שלהם, אך חשוב לדעת שיש היום פתרון לכל בעיה בתחום והחשוב יותר, הוא לא להימנע מקבלת טיפול, כיוון שזה עלול לפגוע באופן משמעותי באיכות החיים ובביטחון בעצמי. במקרים כאלה יש להתייעץ עם אורולוג מומחה על מנת למצוא פתרון יעיל לבעיה.

מומחה לטיפול בבעיות זיקפה
רופא אורולוג הוא האדם שיכול לבדוק ולאבחן כל בעיה של אין אונות. הוא יכול למצוא את הסימפטום או הבעיה שממנה סובל המטופל, שתשפיע על אין אונות. לעיתים יהיה צורך בבדיקה מעמיקה כדי למצוא את המקור לבעיה. אורולוג מומחה שמתמחה במגוון הפרעות שקשורות להטלת שתן ובעיות בבריאות הרבייה, ישלול קודם לכן בעיות נפשיות או מחלות שונות אחרות, ורק לאחר מכן יתחיל לבדוק בעיות שיש להם קשר לתחום האורולוגיה, יצליח לאתר את מקור הבעיה ולהעניק טיפול זיקפה ואין אונות מדויק.

אבחון אין אונות

בעיות בבלוטת הערמונית עשויות לגרום לכל מיני בעיות זיקפה, והאורולוג יבדוק את כל האזור של הערמונית. כמו כן, הוא יבדוק אם יש חשש לבעיה בשם פוליאוריה, או אולי נפח גדול של שתן שעלול להוות סימפטום לבעיה; גם סרטן הערמונית הוא גורם לבעיות מסוג אלה או טיפולים שמוענקים לסרטן הערמונית, ערמונית מוגדלת ועוד.
כמו כן, האורולוג יחקור את המטופל על שיגרת חייו, על התרופות שהוא נוטל במידה וכך וגם על הרגלי השתייה או העישון שלו, שאלה יכולים להיות גם מקור לבעיה אין אונות. במקרים בהם המטופל אכן מעשן הרבה או שותה אלכוהול בכמות גדולה, הוא יתבקש להפחית ולצרוך פחות באופן משמעותי לאורך תקופה ממושכת על מנת לוודא שאולי קיים קשר לבעיית אין אונות ממנה הוא סובל.  

סובלים מבעיית זיקפה? רוצים לטפל בבעיה אך חוששים? הגעתם למקום הנכון! אצל פרופ' אילן גרינולד אורולוג מומחה תקבלו את הטיפול ההולם. הוא יאבחן את הבעיה במהרה וידאג לטיפול מסור ודיסקרטי.

פרטי התקשרות


phoneicon073-3700700


gpsכתובת:
קניון לב המפרץ, מרפאות שר"פ, קומה שלישית